Obsluha menšího lisu Hustopeče

Požadavky

Máte zkušenosti ve kvýrobě?

Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní kulturou?

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
* obsluha stroje v rámci daných kompetencí
* výměna a korekce malých nástrojů ve spolupráci s nástrojáři
* kontrola vyrobených výrobků

JAKÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI BY MĚL PROKÁZAT VHODNÝ KANDIDÁT?
* praxe ve výrobní společnosti
* manuální zručnost a pečlivost

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?
* příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
* po zapracování zařazení do kvartálního systému mzdových příplatků
* příplatky za případný přesčas
* osvěžení na pracovišti
* akce pro zaměstnance
* praní a servis pracovních oděvů
* závodní stravování na všechny směny včetně víkendů
* zvýhodněné tarify od telefonního operátora
* po dvou letech - příspěvek na penzijní připojištění
* 22 dnů dovolené
* získání praktických zkušeností ve výrobní společnosti

KOHO MŮŽETE KONTAKTOVAT V PŘÍPADĚ DOTAZŮ?
Kontaktní osobou pro tuto pozici je Mgr. Petr Nešpor – HR senior konzultant. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky +420 604 209 286 nebo emailem na nespor@fenixpersonal.cz pro bližší nezávazné informace. Případně nám zašlete přímo Váš aktuální životopis.
Vaše materiály budeme považovat za důvěrné!

Místo výkonu práce: Hustopeče
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: dvousměnný provoz
Typ pracovního úvazku: HPP

Hustopeče

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648