Interní logistik Okříšky

Požadavky

* výuční list
* průkaz VZV
* schopnost samostatné práce

Náplň práce

* průběžné zásobování výroby materiálem a výrobními prostředky
* zaskladňování a vyskladňování
* práce ve třísměnném provozu

Nabízíme

 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
 příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně
 věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let až 10000 Kč ročně
 5 týdnů dovolené
 dotované závodní stravování (oběd 23 Kč), firemní kantýna
 pracovní smlouva na dobu neurčitou
 možnost dalšího vzdělávání
 možnost služebních cest do zahraničí (Německo, Mexiko, Rumunsko..)
 další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)
 firemní akce pro zaměstnance

 osobní ohodnocení až 4000 Kč měsíčně
 prémie za výkon až 500 Kč měsíčně
 prémie za kvalitu práce až 500 Kč měsíčně
 příplatek v nepřetržitém provozu 1000 Kč měsíčně
 po zapracování navýšení mzdy o 500 Kč měsíčně
 možnost profesního růstu po zapracování až o 2000 Kč měsíčně
 příplatky za noční směny, práce o víkendu, práce přesčas
 poskytnutí pracovních oděvů
 dotovaná autobusová doprava do zaměstnání

Okříšky

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Jihlava
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43494