Skladník - 22 000Kč - nástup od září! česká lípa

Požadavky

- příjem materiálu
- kontrola množství a druhu materiálu
- výdej materiálu
- manipulace se zbožím a materiálem
- hlavní pracovní poměr ve směnném provozu

Náplň práce

- úspěšně ukončené SOU vzdělání - výuční list
- manuální zručnost
- průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- schopnost podílet se na svém odborném růstu
- ochotu pracovat ve směnách - 3směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr
- nástup od září 2017
- zázemí stabilní mezinárodní firmy
- odborná školení a kurzy
- motivující mzdové ohodnocení - navýšení platu po zkušební době
- příplatky za směnnost - NAVÍC - PŘÍPLATEK ZA ODPOLEDNÍ SMĚNY

česká lípa

22000-25000Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43494