Operátor/ka výroby s ubytováním, ihned Brno, Brno venkov

Požadavky

Hledáme operátory/operátorky do výroby s možností ubytování!
Požadujeme zdravotní průkaz, dobrý zdravotní stav

Náplň práce

Manipulace s hotovými výrobky, práce v expedici (chystání výrobků dle dodacích listů), práce ve výrobě.

Nabízíme

Výborná příležitost získat zajímavou práci v čistém prostředí.
- Zálohy na mzdu
- Pravidelný příjem
- UBYTOVÁNÍ blízko pracoviště v bytech
- Možnost volby směn
- Osobní přístup

Poznámka

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Volejte v pracovní dny od 8 do 16.30 hod. nebo zašlete životopis e-mailem.

Brno, Brno venkov

14 000 - 17 000 Kč/měsíc

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Brigády
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Nabídka zaměstnání v regionu Jihlava
Nabídka zaměstnání v regionu Zlín
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39239