QA supervisor Liberec

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
zkušenost s auditováním min. 3 roky - automotive
znalost dokumentace QMS a nástrojů kvality
analytické myšlení
zodpovědnost a samostatnost
výborné organizační schopnosti
angličtina na komunikativní úrovni
řidičský průkaz sk. B
pokročilý uživatel MS Office

Náplň práce

řízení dokumentace dle standardů normy ISO TS 16949
vývoj a implementace systémů řízení kvality, udržování a zlepšování v souladu s politikou společnosti
zodpovědnost za organizaci certifikačních auditů
plánování, vedení a hodnocení interních auditů, včetně kontroly plnění definovaných nápravných opatření a OFI
vedení týmu procesních auditorů (výrobkové procesy, sběr dat a vyhodnocování)

Nabízíme

zázemí silné, rozvíjející se společnosti
podporu a zaučení dle požadavků
zajímavou a různorodou práci
prostředí nadnárodní společnosti

Liberec

40-45000,-Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Management
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43406