Účetní (m/ž) Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na životní styl a prodej luxusního zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Účetní (m/ž):

Náplň práce:

· Zaúčtování bankovních výpisů
· Pravidelná rekonciliace kartových transakcí
· Účtování (cestovní příkazy, kurzové rozdíly, banka, interní doklady)

· Zodpovědnost za oblast zúčtování DPH vůči zákazníkům ze třetích zemí

· Kontrola přidělených účtů a pravidelná měsíční inventarizace účtů

· Příprava podkladů pro účetní závěrky a reporty

· Příprava podkladů k auditu

· Další účetní práce dle pokynů hlavní účetní

Požadujeme:

· SŠ / VŠ ekonomického zaměření

· Prokazatelné zkušenosti v oblasti zpracování účetnictví min 2 roky

· Komunikativní znalost anglického jazyka
· Znalost Excelu – funkce, filtry, kontingenční tabulky
· Znalost účetního programu Navision, POHODA výhodou

Nabízíme:

· Práci na HPP na dobu neurčitou
· Zajímavou a odpovědnou práci v atraktivním oboru podnikání
· Příjemné pracovní prostředí
· 5 týdnů dovolené
· Stravenky/příspěvek na stravování
· Školení
· Firemní akce
· Místo výkonu práce: Praha 8

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Praha

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43494