Výrobní kontrolor - náborový příspěvek 15 000 Kč Česká Lípa

Požadavky

* Jemná motorika prstů

* Zručnost, trpělivost

* Spolehlivost

Náplň práce

* Kontrola kvality skleněných čoček pro automobilový průmysl

* Práce na PC

* Manipulace se skleněnými výrobky – vhodné spíše pro ženy

* Nepřetržitý provoz (8 hod. směny)

Nabízíme

* Zázemí stabilní výrobní společnosti

* Motivující mzdové ohodnocení – nástupní mzda 18 400 Kč (po zaučení až 32 000 Kč)

* 100 Kč stravenka/směna

* Příspěvek na školku 3.000,- Kč / rok

* Příspěvek na dětskou rekreaci 2.000,- Kč / rok

* Příspěvek na dioptrické brýle 2.000,- Kč / rok

* Poukázka na nákup pracího prostředku 100,- Kč / měsíc

* Příplatky vyšší než dané zákonem

* Náborová prémie

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Česká Lípa

Neváhejte mne kontaktovat emailem: Klara.Charvatova@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 733 128 912. PO - PÁ 8 - 16 hod.

Česká Lípa

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648