Technik, obsluha lisu Louny

Požadavky

Hledáme technicky založeného člověka pro nepřetržitý provoz v oblasti automotive výroby, měl by být vyučený, nebo se SŠ vzděláním v technickém oboru a zkušeností s lisováním.
Chceme šikovného, spolehlivého a loajálního kolegu s pozitivním přístupem k životu.

Náplň práce

- nastavování, seřizování a obsluha lisu
- výroba konstrukčních a karosářských kovových dílů
- dohled nad kvalitou výlisků
- práce na směny (8 hodinové)

Nabízíme

- práce ve finančně silné mezinárodní společnosti
- mzda cca 25 000 Kč
- mezinárodní prostředí
- možnost osobního růstu
- nástup ihned

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Louny

25 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Ústí nad Labem
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648