Konstruktér | šanci mají i absolventi okres Jihlava

Požadavky

- SŠ/VŠ technické vzdělání
- dobrou znalost 3D CAD SW (Inventor, atd.)
- praxe v oblasti konstrukce vítána (strojírenství / ocelové konstrukce / elektro, aj.)
- AJ či NJ alespoň pro základní domluvu, čtení technických výkresů
- samostatnost, aktivní přístup
- MS Office
- ŘP sk. B

Náplň práce

Máš za sebou pár let v konstrukci nebo jsi čerstvý absolvent po SŠ/VŠ? V tom případě máš šanci zapojit se do našeho týmu konstruktérů a získat vážně dobrou praxi. Do začátku určitě potřebuješ umět pracovat ve 3D AutoCAD, ostatní už tě naučíme.

Čím více toho umíš, tím zajímavější práci dostaneš! Můžeš pracovat na dílčích úkolech, ale zároveň ti můžeme svěřit práci na velkých projektech. Alespoň základy AJ nebo NJ jsou potřeba, ale jazyky na komunikativní úrovni tě mohou posunout do mezinárodních projektů spojených i s cestováním do zahraničí. Nenech si tu příležitost proplout mezi prsty a pošli svůj životopis.

Co tě na pozici konstruktéra u nás čeká:
- budeš tvořit návrhy strojních zařízení a výrobních linek
- také budeš mít možnost podílet se na mezinárodních projektech! (strojní vybavení, elektro, vzduchotechnika, layouty výrobních hal, stavba nových závodů)
- příprava výrobní/stavební technické dokumentace
- samostatná práce + spolupráce v rámci celého týmu
- komunikace se zákazníky
- pokud budeš mít zájem, tak i cestování

Šanci mají všichni. Důležité je, aby tě práce v konstrukci bavila. Pracujeme na velkých věcech, takže v našem týmu rádi vidíme lidi, kteří dokáží po zapracování fungovat hodně samostatně, chtějí přinášet vlastní nápady, posouvat se kupředu a mají zkrátka aktivní přístup k práci.

Nabízíme

Benefity:
- finanční ohodnocení dle zkušeností, pro zkušené konstruktéry dohodou
- náborový příspěvek
- finanční bonusy po zkušební době
- jazykové kurzy zdarma
- příspěvek na stravování
- odborný a profesní růst

Proč se ti u nás bude líbit:
- stabilní nadnárodní společnost
- kariérní růst v rámci společnosti, seberealizace
- možnost práce na mezinárodních projektech, cestování

Nástup: ihned / dohodou
Mzda: 20 - 30 000 KčBc. Kamila Gebrtová
M: 567 588 915
E: kamila.gebrtova@grafton.cz

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

okres Jihlava

Plat: 20000 - 30000 CZK/mNabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství


Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Jihlava
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39581

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace