Obchodní manažer pro klíčové zákazníky CEE | KAM Vysočina

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (technický/ ekonomický směr)
- AJ pro komunikaci slovem i písmem na výborné úrovni
- silné obchodní zkušenosti, ideálně na pozici KAM
- předchozí obchodní praxe v oblasti zpracování plastů nutností (automotive výhodou)
- zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní společnosti
- orientace v technické a výkresové dokumentaci
- analýzy, ekonomický přehled
- osobnostní předpoklady: výborný komunikátor, silná osobnost, týmový hráč, schopnost prosadit se, organizační dovednosti
- MS Office (Word, Excel!)
- ochota cestování a práce v terénu
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Náplň práce

NOVÁ VÝZVA NA OBZORU - pozice Key Account Manager pro klíčové OEM zákazníky ve střední Evropě! Jsme nadnárodní automotive společnost na Vysočině a rozhodli jsme se posílit náš tým o profesionála v našem oboru, který má silné obchodní zkušenosti a dokáže rozvíjet stávající spolupráci + realizovat nové obchodní cíle s našimi klíčovými zákazníky.

Vaším úkolem na pozici KAM bude:
- péče a podpora pro stávající OEM zákazníky
- rozvíjení potencionálu u stávajících zákazníků!
- aktivní hledání nových obchodních projektů
- částečně také nové akvizice, mapování trhu
- region: střední Evropa
- úzká spolupráce s vedoucím výroby a podpora projektového týmu
- tvorba cenových nabídek, kalkulací, podkladů pro jednání
- aktivní práce v terénu, časté cestování

U nás nebudete jen jednou částí ozubeného kola - skutečně bude záležet hodně na Vás, jakým způsobem si své fungování na pozici KAM nastavíte. Jsme sice nadnárodní společnost, ale mateřská firma nám dává poměrně dobrý prostor k samostatnému rozhodování. S tím ale na druhou stranu souvisí i to, že na Vás bude kladena velká zodpovědnost a očekávání výborných obchodních výsledků. Je to výzva pro skutečné obchodníky!

Nabízíme

Benefity:
- velmi zajímavé finanční ohodnocení!
- fixní mzda: až 50 000 Kč + variabilní složka na základě plnění obchodních cílů
- služební automobil i pro soukromé užívání
- notebook, mobil
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Vysočina

Plat: dohodou

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Jihlava
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 36956