Specialista nákupu Jihlava

Aktualizováno:

1. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

48000 - 53000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

GUDMUND s.r.o.

Požadavky

• VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření a 2 roky praxe v oboru.
• Znalosti strojírenských procesů a technické dokumentace.
• Podmínkou je aktivně komunikovat anglicky nebo německy.
• Znalost MS Office.
• Analytické a systematické uvažování.
• Samostatnost, zodpovědnost, schopnost efektivního řešení problémů.

Náplň práce

• Budeš vést projekty pro externě nakupované díly pro elektromobilitu.
• Pečovat o sériové díly až do jejich výběhu.
• Budeš také spolupracovat na výběru dodavatelů.
• Tvojí povinností bude koordinace projektů RPP u dodavatelů a také koordinace změn týkajících se nakupovaných dílců.
• Dále budeš preventivně plánovat kvalitu nakupovaných dílů včetně uvolňování do sériové výroby.
• Budeš poskytovat zpětnou vazbu a v neposlední řadě budeš spolupracovat s ostatními kolegy i s kolegy v zahraničí.

Nabízíme

• Flexibilní pracovní dobu.
• Nástupní odměnu a smlouvu na dobu neurčitou.
• Možnost Home office.
• 5 týdnů dovolené.
• 13. a 14. mzda.
• Příspěvek do cafeterie. dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif.
• Sportovní aktivity, širokou škálu vzdělávání a věrnostní benefity.

Poznámka

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.
Nástup: Nástup je možný IHNED.

Kontaktní osoba:
Monika Dokoupilová
Mobil: +420 778 966 593