*Elektromontér Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč

Značka:

28427700761

Firma:

HSener s.r.o.

Náplň práce

CO DĚLÁME:
- revize elektroinstalací budov, průmyslových objektů, strojů a zařízení
- hromosvody - projekce, montáž, opravy, revize
- instalace veřejného osvětlení
- instalace datových rozvodů
- měření optimalizace odběru energií na přípojných místech
- měření poruch v síti, časově sběrné měření
- projekční činnost elektro
- návrh, projekt, montáž a revize fotovoltaických zdrojů včetně ostrovních systémů a akumulace
- nabíjecí stanice pro elektro auto mobilitu
- výroba rozvaděčů - elektroměrové rozvaděče, průmyslové rozvaděče a rozvaděče pro rodinné a bytové domy včetně ověření
- školení obsluhy vyhrazených zařízení
CO NABÍZÍME:
- pružná pracovní doba
- možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje
- 5 týdnů dovolené
- firemní benefity
- mzda 30 000 - 45 000 Kč
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- vyučení v oboru elektrikář
- odborná způsobilost k výkonu činnosti ne elektrických zařízeních a elektrotechnice (vyhláška 50 - minimálně §6) - PODMÍNKOU
- spolehlivost, důslednost, aktivní přístup k práci.
PRVNÍ KONTAKT EMAILEM