Mechanik / mechanička pneuservisu - autoservisu Náchod

Aktualizováno:

15. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Náchod

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč

Značka:

29363620781

Firma:

JOPECO spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: praxe v oboru, znalost práce s diagnostikou BOSCH, časová flexibilita, motivační ohodnocení, řidičské oprávnění sk. B, bydliště Náchod a blízké okolí výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: velmi příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení servisu, profesní školení, roční bonusy, podnikové stravování, naturální výhody.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: petr.vlk@jopeco.cz