Technici pro vzduchotechniku (VZT) a měření a regulace (MaR) Třinec

Aktualizováno:

15. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Třinec

Nabízený plat:

32000 - 35000 Kč

Značka:

29366860775

Firma:

IPS Třinec, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

TŘ z:13/5/2024
Požadujeme:
- praxi v oboru
- znalost technické dokumentace
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- platové ohodnocení odpovídající délce praxe a pracovnímu nasazení
- práce v příjemném kolektivu
- průběžné vzdělávání
- stravenkovou kartu, 5 týdnů dovolené, benefit - multisport karta.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.