Marketing manažer pro lídra v IT vzdělávání Praha

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 65000 Kč/měsíc

Značka:

2000227194

Zařazeno na pozici:

Marketingový manažer Praha

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zabývající se nabídkou a realizací rekvalifikačních kurzů s IT problematikou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing manažer pro lídra v IT vzdělávání.

Náplň práce:
* Koordinace a vytváření marketingových aktivit a strategií
* Implementace marketingových kampaní
* Analýza trhu a konkurence
* Komunikace napříč marketingových týmem
* Tvorba brožur, prezentací, webových stránek
* Plánování a správa rozpočtu v rámci budgetu
* Měření výkonu a analýza dat

Požadavky:
* Ideálně 3-5 let zkušeností jako marketingový manažer
* Zkušenost s vedením malého týmu
* Zkušenost s řízením kampaní s ročním budgetem 5 mil.
* Znalost GA4 vč. vyhodnocování dat
* Zkušenost s B2B marketingem

Nabízíme:
* Zajímavé finanční ohodnocení 50 000 – 65 000 Kč
* Spolupráce formou IČO
* Možnost sám si organizovat svůj pracovní rozvrh a čas
* Budování populárního technologicky-vzdělávacího projektu
* Teambuildingové akce a hry v zaměstnání
* Přístup k desítkám tisíc materiálů největší české IT akademie pro další seberozvoj
* Místo výkonu práce: Remote (občasný dojezd do kanceláře)
* Místo kanceláří: Praha Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant