*Pracovník/ice v sociálních službách - Odlehčovací služba, Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

23000 - 29500 Kč

Značka:

29335660725

Firma:

Diecézní charita Brno

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Koho hledáme?
Do týmu Odlehčovací služby přijmeme novou kolegyni/kolegu na pozici pracovník v sociálních službách.
Jak funguje Odlehčovací služba?
Pomáháme lidem s různou mírou závislosti nebo s dlouhodobým onemocněním, kteří potřebují pomoc a podporu v péči o sebe. Tím umožníme odpočinek pečujícím osobám.
Co je náplní práce?
- během dne navštěvujeme uživatele v jejich domácím prostředí (v předem daných časech)
- uživatelům pomáháme s přípravou či podáním jídla a pití, při oblékání a svlékání, při přesunech
na lůžko či vozík, doprovázíme je na procházky ven
- pomáháme při osobní hygieně a při používání WC
- vedeme potřebnou dokumentaci související se službou
Kde?
- na území okresu Žďár nad Sázavou
Od kdy?
- ihned nebo dle domluvy
Co nabízíme?
- smysluplnou práci v příjemném, malém a přátelském kolektivu velké stabilní organizace
- pracovní smlouvu na plný úvazek
- Pracovní dobu 7:00 - 15:30 (pouze v pracovních dnech)
- zácvik a průběžné odborné vedení
- kvalitní průběžné vzdělávání
- supervizi vedenou zkušeným odborníkem
- 6 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity stravenková a benefitní Pluxee karta, teambuilding
- zázemí stabilní důvěryhodné organizace
- ke své práci používáme moderní a bezpečné služební automobily
Co požadujeme od nového pracovníka?
- má vzdělání potřebné pro pozici pracovník v sociálních službách (kvalifikační kurs, popř. je ochoten ho do 18 měsíců absolvovat)
- je empatický a komunikativní
- je pracovitý, samostatný a zodpovědný
- nebojí se učit nové věci
- pracuje rád samostatně i v týmu
- má úctu k hodnotám Charity jako církevní instituce
- nemusí mít žádnou praxi, ale chce se vše potřebné naučit
- je očkován proti žloutence B
- má řidičský průkaz skupiny B a je aktivní řidič
- je trestně bezúhonný
A co dál?
Pokud vás nabídka zaujala, zašlete, prosím, váš profesní životopis a průvodní dopis vedoucí Odlehčovací služby Bc. Gabriele Zítkové na e-mail gabriela.zitkova@zdar.charita.cz do 22. 5. 2024. V případě dalších dotazů je vám k dispozici telefon 604 843 062.
Více informací na webu Oblastní charity Žďár nad Sázavou.
Pracovní poměr na 1 rok s předpokladem prodloužení;