Vedoucí směny na oddělení balení Sušice

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Sušice

Nabízený plat:

36000 - 38000 Kč

Značka:

29341740782

Firma:

Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.

Náplň práce

Způsob prvního kontaktu: osobně po telefonické domluvě, e-mailem, telefonicky.
CO VÁS U NÁS ČEKÁ:
- koordinace zaměstnanců na oddělení (cca 35)
- odpovědnost za správné balení našich výrobků dle objednávek zákazníků
- práce ve dvousměnném (ranní směna - začátek ve 4:00 hodiny) a
- dochlazovaném provozu (5 °C)
POŽADUJEME: chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Zkušenost z potravinářské výroby na obdobné pozici výhodou (ne nutností)
NABÍZÍME:
- jistou práci na HPP a šanci kariérního růstu v perspektivní německé firmě
- včasné vyplácení mezd
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
- čisté a moderní pracoviště
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
- dovolená nad rámec zákona (22 dní/rok)
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- podnikové stravování
- příspěvek na pohybové aktivity
- sleva na výrobky