Technolog/ technoložka pro výrobu kosmetiky, pracích a čistících prostředků FeelEco - senior Břeclav

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Břeclav

Nabízený plat:

50000 - 80000 Kč

Značka:

29342280781

Firma:

Fosfa a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

7.5.2024 - práce technologa pro výrobu kosmetiky, pracích a čistících prostředků FeelEco. Min. vyučen, technického zaměření - strojní nebo farmaceutický průmysl, praxe min. 5 let na technické pozici, práce na PC, ŘP sk. B, znalost AJ na úrovni B1, organizační a komunikační schopnosti. KONTAKT: V případě zájmu vložte Váš životopis zde: https://web.fosfa.cz/kariera/poslete-nam-svuj-zivotopis a vyplňte on-line test z AJ, který bude zaslán zájemcům na mail.
Místo výkonu práce: Břeclav