Recepční v hotelu Karlovy Vary

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Karlovy Vary

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29339300747

Firma:

Národní dům provozní, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Kontakt: Kumičík Martin Ing., e-mail: reservation@ghambassador.cz
Zajištění služeb recepce, individuální potřeby hostů, uzávěrka pokladny, vyřizování telefonátů, noční audit, prodej vstupenek na společenské akce. Znalost práce na PC, znalost cizích jazyků. Spolehlivost, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu. Práce na dlouhý a krátký týden, pracovní doba denní - od 7 do 19 hodin a noční - od 19 do 7 hodin. Nováčky zaškolíme. Zkušenosti a dobře odvedená práce se projeví na motivačních odměnách. Hotel je v centru, 50 m od tržnice