Vedoucí kvality Krnov

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Krnov

Nabízený plat:

50000 Kč

Značka:

29338880737

Firma:

Erdrich Umformtechnik s.r.o.

Náplň práce

Požadavky: Znalost procesů a metod kvality, min. praxe 3 roky v řízení odddělení kvality ve výrobním podniku, znalost příslušných norem,komunikativní znalost AJ, NJ výhodou, řidičský průkaz sk. B, komunikační a prezentační dovednosti.
Náplň práce: Organizační a odborné řízení a koordinace interní laboratoře kvality (měrny), zajištění procesu auditů, zajištění procesu P-FMEA, spolupráce na zlepšovacích procesech, nástroje Lean managementu.

Zaměstnanecké výhody:
Benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, letní i vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu, firemní mimopracovní akce, zaměstnanecké zvýhodněné tel. balíčky O2 a mnoho dalších.

Kontakt Císařová Romana, Šturcová Jana e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 7-15): kariera@erdrich.cz, 554 684 221, 778 473 946
554 684 228, 727 841 901