Obchodní zástupce pro západní Čechy (obrábění) Plzeň

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1443929-13

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Plzeň

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* technické a praktické zkušenosti z oboru strojírenství (obrábění)
* zkušenosti s prodejem technického produktu
* ochota pomáhat zákazníkům a dotahovat projekty do konce
* dobrý vztah k PC, znalost MS Office
* prokazatelné výsledky Vaší dosavadní práce
* řidičský průkaz sk B
* samostatnost, komunikativnost, technické myšlení
* výhodou angličtina na komunikační úrovni (dává příležitost využít možnosti, které jsou v nadnárodní firmě)

Náplň práce

* cílené a plánované návštěvy u stávajících nebo potenciálních zákazníků ve svěřeném regionu západních Čech
* hledání, výběr a řízení atraktivních obchodních projektů
* vypracovaní, sledování nabídek produktů/služeb a jejich úspěšné uzavírání
* prezentace, předvádění a implementace produktů, technických řešení a služeb
* pravidelný reporting a práce na vlastním rozvoji

Výsledkem Vaší práce bude spokojený zákazník, který ocení Vaše úsilí dlouhodobou spoluprací a objednávkami dalších produktů nebo služeb.

Nabízíme

* pokud nám zafunguje vzájemná „chemie“ a domluvíme se na spolupráci, můžete se těšit na samostatnost a důvěru v plánování vlastního pracovního času
* nabízíme hlavní pracovní poměr u mezinárodní společnosti s možností práce Home office
* budete moct zastupovat prémiovou značku na trhu a podílet se na jejím rozvoji ve svěřeném regionu západních Čech
* budeme Vám poskytovat průběžná školení, abyste měl/a ty nejlepší znalosti a byl/a tak pro naše zákazníky partnerem, který jim dokáže pomáhat se zlepšováním jejich výrobních procesů
* poskytneme Vám mobilní telefon, notebook, služební vůz, 25 dnů dovolené, osobní rozvoj formou vzdělávání

Vnímáte, že by to pro Vás mohla být ta správná výzva? V tom případě nám pošlete svůj životopis. Děkujeme a těšíme se na naši další komunikaci.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová