Operátor v papírenském průmyslu - Žimrovice, až 39000,-Kč Žimrovice, Hradec nad Moravicí

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Žimrovice, Hradec nad Moravicí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1514050-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* spolehlivost
* schopnost pracovat 12 hodinové směny v nepřetržitém provoze - krátký, dlouhý týden
* znalost práce na PC
* schopnost dojíždět - autobusové spojení k nám není optimální

Náplň práce

U nás táhneme za jeden provaz, pokud je v provoze klid, pracujeme v poklidném tempu. Když se vyskytne problém, pomáháme si navzájem.

Pracujeme v nepřetržitém režimu typu krátký a dlouhý týden (jeden týden 2 směny pracovní, druhý týden 5 pracovních směn).

Dbáme na pečlivé zaškolení nováčka, z počátku budeš vykonávat především tyto činnosti:
* obsluhu papírenského stroje
* obsluhu základních měřidel, zapisování naměřených hodnot do PC

Nabízíme

* nástupní mzda 32000,-Kč, po zaškolení 39000,-Kč
* dotované stravování
* příspěvěk na dojezdné od 10 km - 750,-Kč až 2500,-Kč
* Cafeteria Sodexo karta
* zázemí stabilní společnosti
* dlouhodobé zaměstnání

Kontaktní osoba:
Kateřina Žídková