Obsluha zemědělských strojů v živočišné výrobě Zahrádky

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Zahrádky

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

28908700772

Firma:

STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Šlechtitelský chov ovčí nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha zemědělské techniky.
Přijmeme obsluhu samojízdného krmného elektro vozu a traktoru John Deere.
Nabízíme:
práce na největší dojné ovčí farmě v ČR; moderní technologie chovu a krmení zvířat
Požadujeme:
řidičský průkaz T,B; flexibilitu a samostatnost v práci, vyučení v oboru
Náplň práce:
- krmení samojízdným krmným vozem
- podestýlání zvířat kloubovým nakladačem
- obsluha traktoru John Deree
- sklizeň sena a senáží
- oprava zemědělské techniky
Pracovní doba: 5 dní v týdnu, 8 hodin denně
- flexibilní pracovní doba