Operátor výroby Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Nabízený plat:

23000 - 27000 Kč

Značka:

28924820717

Firma:

RAPOL s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, základní znalost práce na PC výhodou. Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou.

Podobné nabídky práce

Operátor výroby

před týdnem Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
29349 - 35500 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby (m/ž) - až 35 000 Kč/měsíc

před týdnem Střížovice Randstad HR Solutions s.r.o.
28000 - 35000 Kč/měsíc

Operátor/ka výroby v Dačicích. Mzda až 42 000 Kč. Ubytování.

dnes Jindřichův Hradec Manuvia České Budějovice
36000 - 42000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor/ka výroby | 13. plat | Zálohy | Mzda kolem 40 000 Kč |

dnes Dačice Manuvia České Budějovice
36500 - 42000 Kč za měsíc S ubytováním

Vedoucí výroby

aktivní nabídka Veselí nad Lužnicí Randstad HR Solutions s.r.o.

Dělník výroby(m/ž), až 36.000,-Kč/měs.

před týdnem Bechyně Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
33000 - 36000 Kč za měsíc

Administrativní podpora výroby

před týdnem České Budějovice PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
28000 - 38500 Kč/měsíc

Mistr výroby - 3 směny

před týdnem České Budějovice Trenkwalder a.s.
45000.00 Kč za měsíc

Dělník do výroby České Velenice

před 2 dny České Velenice UNIWORKS CB s.r.o.
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Lenka Stloukalová

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.