Mzdový/ mzdová účetní Břeclav

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Břeclav

Nabízený plat:

32000 - 42000 Kč

Značka:

29328180764

Firma:

Fosfa a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

6.5.2024 - vedení mzdové a personální agendy, komplexní zpracování mezd, zpracování ročního zúčtování daně, komunikace s úřady (ČSSZ, zdravotní pojišťovny), reporting. Min. SŠ, praxe min. 3 roky na obdobné pozici, ŘP sk. B, základní znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost. KONTAKT: V případě zájmu vložit životopis přes webový formulář
https://web.fosfa.cz/kariera/poslete-nam-svuj-zivotopis/ a vyplnit on-line test z AJ
Místo výkonu práce: Břeclav