Senior international transport specialist s AJ Břeclav

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Břeclav

Nabízený plat:

32000 - 42000 Kč

Značka:

29328140703

Firma:

Fosfa a.s.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

6.5.2024 - zodpovědnost za plnění specifických požadavků zákazníka při zajišťování mezinárodní dopravy, optimalizace logistických nákladů - jednání s dopravci, zajištění rámcových smluv s dopravci, komunikace s celním úřadem, spolupráce s interními útvary společnosti zejména prodejem, expedicí a výrobou, zodpovědnost za včasnost dodávek firemních výrobků k zákazníkům a materiálů i surovin od dodavatelů, kontrola a schvalování přijatých faktur, účast na projektech firmy. Min. SŠ vzdělání, praxe min. 5 let na pozici v logistice, ŘP sk. B, znalost práce na PC, znalost SAP a Lotus notes výhodou. Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který bude zaslán po ukončení registrace na uvedenou e-mailovou adresu. KONTAKT: V případě zájmu vložit životopis přes webový formulář
https://web.fosfa.cz/kariera/poslete-nam-svuj-zivotopis/ a vyplnit on-line test z AJ
Místo výkonu práce: Břeclav