Skladník/ kontrolor Hrušky

Aktualizováno:

16. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Hrušky

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29328280771

Firma:

AZ AUTO DESIGN s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

Náplň práce

6.5.2024 - práce ve skladu. Min. SŠ, ŘP sk. B, průkaz řízení VZV výhodou, komunikativnost, organizační schopnosti, flexibilita. KONTAKT: Rind Jakub, e-mail: info@azauto.cz
Místo výkonu práce: Hrušky,

Podobné nabídky práce

Finanční kontrolor/ka (65-70.000 Kč) #2234

před 4 dny Brno Jobs Contact Personal, s.r.o.,
65000 - 70000 Kč za měsíc

Skladník

před týdnem Blansko CRI ameba.eu, s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc

Skladník se mzdou až 38 000 Kč

aktivní nabídka Brno Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník | Slatina

před 6 dny Brno Gi Group Czech Republic, s.r.o
27500 - 29000 Kč za měsíc

Skladník na jednu směnu (31-33.000 Kč)

před 2 dny Brno Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Skladník (m/ž) - pouze ranní směny

aktivní nabídka Nížkovice Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
28000 - 32000 Kč za měsíc

Skladník - 1 směna, zástupce vedoucího (m/ž)

před týdnem Brno Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník VZV Modřice, doprava zdarma, stravenky, 25 dní dovolené

před 4 dny Modřice Orienta Czech Brno
28000 - 32000 Kč za měsíc

Seřizovač automatických linek 37 000,- Kč - 45 000,- Kč

před 2 dny Břeclav Fosfa a.s.
37000 - 45000 Kč za měsíc S ubytováním

Analytik QC – senior s AJ 42.000,- Kč – 60.000,- Kč

před týdnem Břeclav Fosfa a.s.
42000 - 60000 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

AZ AUTO DESIGN s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Rind
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.