Marketingový specialista - junior Břeclav

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Břeclav

Nabízený plat:

32000 - 42000 Kč

Značka:

29328160782

Firma:

Fosfa a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

6.5.2024 - komunikace s dadavateli (reklamní agentury, tiskárny apod.), organizace akcí a veletrhů, účast na tvorbě zadání, kontrola výstupů - tiskoviny, merchandising, online formáty, korektury online i offline propagačních materiálů, marketingová strategie a realizace marketingových plánů, reporting výstupů a administrativa spojetná s činností marketingového týmu, účast na tvorbě a realizaci marketingového plánu značek Feel Eco a Feel Greens. Min. ÚSO s maturitou, znalost AJ na úrovni B1, dobrá znalost MS Office, základní znalost grafických programů výhodou. KONTAKT: V případě zájmu vložit životopis přes webový formulář
https://web.fosfa.cz/kariera/poslete-nam-svuj-zivotopis/ a vyplnit on-line test z AJ, který zájemce obdrží po registraci na e-mailovou adresu.
Místo výkonu práce: Břeclav