Administrativní pracovník/pracovnice ve zdravotnickém zařízení Opava

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Nabízený plat:

15000 Kč

Značka:

29328880716

Firma:

DENTAL MEDICINE k.s.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

*KO: Foltan Drahomír Mgr. Ing. Ph.D, strukturovaný životopis nebo krátké video o sobě jako alternativu CV zasílejte na adresu: foltan@foltan.cz
Jedná se o administrativu zdravotnického zařízení, komunikace s pacienty, práci v počítačovém systému, psaní všemi deseti na počítači, příjem hotovosti - denní vyúčtování, tisk faktur, práce s platebním terminálem, inventarizace majetku a skladových zásob, práce s účetními doklady, kontrola lhůt a zajištění potřebných servisních prohlídek, kontrola personálních povinností zaměstnanců.
Požadujeme řidičský průkaz sk B (osobní automobil), uživatelská znalost PC - MSOffice.
Po zapracování možnost práce i na hlavní pracovní poměr.