Projektant - pozemní stavby a TZB Pacov

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pacov

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

24296220792

Firma:

STATUS stavební a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Další možná místa výkonu práce: Skrýšovská 628, Pelhřimov, Nádražní 998, Humpolec.
Samostatný odborně technický pracovník
Kontakt možný telefonicky (6:30 - 14:30) nebo e-mailem

Podobné nabídky práce

Elektro projektant (45-55.000 Kč + auto)

před 3 dny Jihlava Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Pracovník ve výrobě, mzda 32.500 Kč, bonusy za přesčasy

dnes Jihlava O.K. solution, s.r.o.
29000 - 32500 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Počátkách

před týdnem Počátky Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Skladník | vazač | až 33 000 Kč a 13.mzda

před 5 dny Pelhřimov Grafton Recruitment s.r.o.
29000 - 33000 Kč za měsíc

Dělník do výroby (m/ž) Lukavec ihned

před 3 dny Lukavec UNIWORKS CB s.r.o.
S ubytováním

Zkušený konstruktér (38-55.000 KČ)

před 3 dny Pelhřimov Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Konstruktér (38-55.000 KČ)

Projektant pozemních staveb - mzda 50 000 Kč/měsíc (m/ž)

před týdnem Turnov JOBSYSTEM s.r.o.
50000 Kč za měsíc

Projektant/ka až 40 000Kč/měs. - Brno

aktivní nabídka Brno ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno
32000 - 40000 Kč za měsíc Možnost homeoffice

Projektant/ka mostních a inženýrských konstrukcí

před týdnem Liberec FreeCon s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kristýna Hemrová
Tel: 775850918

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.