Skladník s oprávněním na retrak Ostrov

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrov

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

29329680772

Firma:

Kokiska s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Kontakt: Jiruška Jiří, tel.: 774 763 389, e-mail: jiri.jiruska@kokiska.cz

Do našeho týmu hledáme schopného a zodpovědného skladníka, který se bude podílet na provozu nového skladu firmy v areálu Panattoni v Dolním Žďáru u Ostrova. Máme zájem o nadšence, který se bude chtít zapojit do práce v moderních skladových prostorách a bude se snažit vždy dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků.
Jsme přesvědčeni, že spolu s našimi zkušenými kolegy budeš mít šanci se v našem týmu dále rozvíjet a zlepšovat své znalosti a dovednosti.

Proč pracovat zrovna u nás?
Stabilní firma s bohatým sortimentem, který můžeš najít na našich webových stránkách www.kokiskashop.cz a www.gorillasports.cz
o Přátelská firemní kultura založená na důvěře a otevřenosti o Kompletní zaučení a podpora od zkušených kolegů
- Široký systém benefitů včetně občerstvení na pracovišti, mimořádných a vánočních odměn, sick days či teambuildingových akcí
- Stravenkový paušál - 99 Kč za odpracovanou směnu
- Pravidelné navyšování platů
- Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
- Příjemné pracovní prostředí s moderním vybavením
- Zázemí stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Co u nás tedy budeš dělat?
- Zodpovědnost za příjem a výdej zboží
- Příprava zboží k expedici a sledování jeho kvality
- Evidence zboží a zajištění jeho efektivního uskladnění
- Spolupráce s kolegy při přípravě dodávek a komunikace s ostatními odděleními
- Práce s balící a manipulační technikou

Co očekáváme od tebe?
o Oprávnění na retrak
- Spolehlivost, pečlivost a loajalitu
- Ochotu se učit novým věcem a zlepšovat se
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Zodpovědnost
- Fyzickou zdatnost
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Další důležité informace pro tebe:
- Mzda: 24 000 Kč (hrubá mzda)
- Vánoční odměna 400 Kč za každý odpracovaný měsíc
- Dovolená 20 dní (= 160 hodin) + Sick days 5 dní (= 40 hodin)
- Datum nástupu: ihned
- Pracovní doba: 7:30 až 16:00