Řidič/ka stravovacího provozu Šumperk

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

20250 - 26000 Kč

Značka:

29330280717

Firma:

Nemocnice Šumperk a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

Kontakt: Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/ridic-stravovaciho-provozu/
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Olomoucký kraj, PP na období jednoho roku.

Co požadujeme:
- vzdělání minimálně SO (výuční list);
- zdravotní způsobilost;
- trestní bezúhonnost;
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká:
- rozvoz stravy v rámci areálu, včetně nakládky/vykládky a expedice oddělení;
- pomocné práce ve stravovacím provozu (mytí nádobí);
- rozvoz stravy odběratelským subjektům v rámci regionu;
- pracovní doba od 6:00 do 14:00, 1x za 2 týdny sobota a neděle od 6:00 do 14:00.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- výkon práce v Šumperku a okolí;
- stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, akce pro zaměstnance atd.