Seřizovač/strojník - m/ž Nový Bor

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bor

Nabízený plat:

28000 - 28000 Kč

Značka:

29333080719

Firma:

DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- SOU a vyšší výhodou
- manuální zručnost
- pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou
- ochotu učit se novým věcem
Náplň práce:
- odborné práce při řízení a obsluze strojního zařízení na zpracování papíru
- činnosti nezbytné pro chod strojnícho zařízení
- ošetřování a údržba technického vybavení
- bezchybné vedení provozních záznamů
- kontrola dodržování zásad denního čištění stroje
- dodržování technologické kázně a jakkosti výroby
- plnění úkolových norem
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
- příspěvek na dopravu 1000,-Kč/měs. dle bydliště
- profesionální a přátelstký kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- platební poukázky Flexi Pass ve výši 2000,-Kč,
- dotované obědy
- příspěvky na očkování
- příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.