Obchodní zástupce/zástupkyně kancelářských potřeb a zařízení pro Prahu, práce v terénu Praha

Aktualizováno:

10. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč

Značka:

29334360731

Firma:

PAPERA s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

PAPERA působí na trhu již 30 let, jsme dodavatelem nejen kancelářských potřeb a zařízení, nabízíme přes 15 000 tisíc druhů položek, které budete nabízet zákazníkům.
Naše motto: Věříme, že tím co děláme, inspirujeme okolí.
NÁPLŇ PRÁCE: Prezentování společnosti, zboží a služeb, které poskytujeme. Zjištění požadavků a potřeb zákazníků a péče o ně, rozvoj dosavadní spolupráce. Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zpracování cenových nabídek zákazníkům. Práce s firemním e-shopem, tiskovinami. Běžné administrativní činnosti. Plnění obchodních cílů. Každodenní výjezd do terénu k zákazníkům
POŽADAVKY: Co musíte znát, mít a umět? Výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti. Schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy. Orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů.
NABÍZÍME: Práci v obchodním týmu, obchodní analytik součástí týmu pro Vaši podporu. Firemní automobil, po vzájemné dohodě možné využít i pro soukromé účely. Telefon a SIM karta s neomezením voláním. Flexibilní pracovní doba, home office, volnočasové benefity. Nástup dle domluvy.
Staňte se součástí našeho týmu.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00-15.00 hod
Zašlete nám svůj životopis na pridejseknam@papera.cz a přidejte se k našemu týmu.
Těšíme se na vaši odpověď.

Co Vám nabízíme
" Práci v obchodním týmu, obchodní analytik součástí týmu pro Vaši podporu
" Firemní automobil, po vzájemné dohodě možné využít i pro soukromé účely
" Telefon a SIM karta s neomezením voláním
" Nástup dle domluvy
Zaměstnanecké výhody4): Firemní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon s neomezeným tarifem, flexibilní pracovní doba, home office, volnočasové benefity