Referent/ka nákupu Staré Město

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Staré Město

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29332920766

Firma:

COLORLAK, a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

komunikace s dodavateli, poptávková řízení, analyzování a vyhodnocování nabídek, uzavírání kontraktů, vyjednávání o cenách a kontrola dodržování smluvních podmínek, časové plánování a realizace nákupu pro optimální zajištění výroby a skladových zásob v souladu s obchodní strategií, logistika a zajišťování dopravy, spolupráce s kolegy napříč firmou, znalost PC, časová flexibilita, zodpovědnost, ochot učit se novým věcem, přesnost, pečlivost, samostatnost, asertivita, zkušenost v nákupu vítána, AJ výhodu, prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité, zaškolení, stravování v areálu firmy, dovolená 25 dnů, příspěvek na penzijní a životní pojištění, prac. doba 37,5 hod. týdně, podnikové rekreační zařízení, životopis na e-mail