Technologové Orlová

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Orlová

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

26289700772

Firma:

Ankra Steel, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Strojírenská a obchodní společnost ANKRA, spol. s r.o., hledá do svého týmu pracovníka na pozici TECHNOLOG ve strojní výrobě, ve které stanovuje technologické postupy a zajišťuje technologickou přípravu strojírenské výroby.
Pracovní náplň:
- Čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a technologických postupů jejich výroby, montáže, kompletování, povrchových úprav, balení a expedice.
- Navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity.
- Zajišťování a organizování technologické přípravy strojírenské výroby, navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek.
- Zpracovávání kalkulací výroby
- Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit.
- Vedení technické dokumentace.
- Kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů.
- Sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace volby polotovaru a technologického postupu.
Požadujeme:
- SŠ (VŠ) vzdělání strojního zaměření (SŠ vzdělání s maturitní zkouškou; Střední vzdělání s výučním listem i maturitní zkouškou)
- znalost PC, MS Office, CAD systémy, SolidWorks
- podpora výroby
- úzká spolupráce s ostatními členy projektového týmu
- orientace v EN normách
- samostatnost a pracovitost
- komunikace se zákazníky - příjemné vystupování a jednání s lidmi
- praxe minimálně 5 let v oblasti
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Stabilní práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti, která dodává své služby a práci na český i
Požadujeme:

Nabízíme:
Stabilní práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti, která dodává své služby a práci na český i zahraniční trh.
Smlouvu na dobu neurčitou.
Další benefity: stravenkový paušál, mobilní telefon, PC

Platové podmínky:
Nástupní plat 30 000 Kč/měs.
Po zkušební době až 35 000 Kč/měs.

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.