Manažeři realizace staveb Český Těšín

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Český Těšín

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

27294900714

Firma:

HAMROZI s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - grafické programy, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Základní požadavky: vzdělání VŠ nebo SŠ technického zaměření (stavební, TZB, elektro), , oceňovacích programů např.KROS, RTS, schopnost vedení kolektivu, samostané jednání, flexibilita, svědomitost, odpovědnost,
Výhoda: znalost tepelné techniky, měření a regulace, revizní technik plyn-elektro.

Podobné nabídky práce

Projektant /ka pozemních staveb

před týdnem Ostrava FreeCon s.r.o.

Přípravář pozemních staveb (45-70.000 KČ)

před 3 dny Ostrava Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Projektant /ka vodohospodářských staveb Ostrava

před týdnem Ostrava FreeCon s.r.o.

Pracovník úklidu - Albert Český Těšín

před 2 dny Český Těšín RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Operátor svařovacích robotů - stabilní práce a doprava zdarma

aktivní nabídka Český Těšín Comac jobs Český Těšín
25000 - 33000 Kč za měsíc

Operátoři montážních a svařovacích linek - volné víkendy

aktivní nabídka Český Těšín Comac jobs Český Těšín
24000 - 30000 Kč za měsíc

Operátor výroby v Mošnově - mzda 34.000 - 40.000 Kč nástup ihned

před týdnem Český Těšín DeLu WORK s.r.o.
34000 - 40000 Kč za měsíc

Hledáme nové kolegy/kolegyně do tiskárny | Praxe není podmínkou

před týdnem Český Těšín Comac jobs Český Těšín
25000 - 35000 Kč za měsíc

Policista v Karviné, náborový příspěvek 75.000 Kč

před 2 dny Karviná Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
30070 - 34200 Kč za měsíc

Důlní technik

dnes Karviná Workado, s.r.o.
42300 - 45000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

HAMROZI s.r.o.

Kontaktní osoba:
Iwona Šecková
Tel: 558746838-9
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.