Lékař/Lékařka - hematologicko-transfúzního oddělení Vyškov

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

55160 Kč

Značka:

26562580784

Firma:

Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání VŠ, lékař s atestací v oboru na funkční místo, odborná způsobilost k výkonu zdravot. povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, licence ČLK pro výkon povolání lékaře
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle délky praxe, náborový příspěvek, výborné pracovní podmínky, kvalitní přístrojové vybavení, pracoviště splňuje ISO 15189, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, benefity z FKSP - příspěvky na stravování, rekreaci, penzijní připojištění, vitamíny, brýle, dentální hygienu
KONTAKT: Menoušková Taťána JUDr., tel.: 517 315 130, 7-15:30 hod, e-mail: menouskova@nemvy.cz, v případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na uvedenou e-mailovou adresu