Referent komunálních služeb - elektro (M/Ž) Třebíč

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29335420747

Firma:

Město Třebíč

Náplň práce

Vymezení náplně práce:
- Správa provozu a zajišťování revizí svěřených zařízení, tj. zejména veřejné osvětlení, místní rozhlas, veřejná WC, vánoční výzdoba včetně zajištění dokumentace, fakturace a sledování finančních prostředků souvisejícího svěřeného rozpočtu.
- Zajišťování přípravy, realizace a technického dozoru investičních akcí týkajících se svěřených zařízení.
- Tvorba, udržování a aktualizace pasportu veřejného osvětlení.

Požadavky na uchazeče:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
- obor elektro výhodou
- znalost v oblasti přípravy a realizace investičních akcí,
- znalost problematiky dokumentací v oboru elektro a orientace v ekonomické oblasti týkající se dané problematiky,
- základní orientace v technických předpisech, týkajících se přípravy, realizace, správy a provozu technických zařízení v oboru elektro,
- základní orientace v zákoně o obcích, v zákoně o zadávání veřejných zakázek
více na www.trebic.cz nebo prace@trebi.cz

Vhodné i pro OZZ.

Zaměstnanecké výhody:
pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravné, benefitní program, práce z domu, notebook, mobilní telefon, finanční odměny při životním a pracovním výročí atd.