Senior Consolidation / IFRS Specialist Praha

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000225569

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, středně velkou společnost – TOP lídra na trhu v budování víceúčelových projektů – rezidenčních, obchodních i kancelářských nemovitostí, která si zakládá na otevřeném, přátelském a svobodném pracovním prostředí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior Consolidation / IFRS Specialist.

Náplň práce:
* Zastřešení závěrky několika holdingových společností dle IFRS a jejich auditu
* Příprava manažerských konsolidovaných výkazů/forecastu na kvartální bázi
* Reporting od dceřiných společností v Polsku pro účely konsolidace skupiny
* Podpora účetního teamu s ohledem na závěrkové IFRS operace
* Kalkulace opravných položek k investicím a pohledávkám dle IFRS
* Příprava podkladu pro auditora a komunikace požadavků auditoru
* Spolupráce s oddělením treasury/funding, daňovým oddělením a externím poradcem
* Reporting regulátorovi za společnost s veřejně obchodovanými dluhopisy – projekt Savarin
* Interní poradenství v IFRS oblasti

Požadujeme:
* VŠ vzdělání
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* Znalost MS Excel
* Praxi alespoň 5 let na obdobné pozici nebo v oblasti financí – výhodou
* Znalost prostředí real estate – výhodou
* Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
* Rozmanitou práci v mezinárodní developerské společnosti
* Možnost naučit se novým věcem v rámci našeho oboru
* Přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
* Samostatnost při plnění zadaných úkolů a při práci na větších projektech
* Notebook a mobilní telefon
* Občasnou práci z domova
* Flexibilní pracovní dobu - páteční pracovní dobu do 13:00 hod.
* 20 dní dovolené + 5 dnů navíc jako bonus
* Roční finanční bonus dle výsledků společnosti a hodnocení zaměstnance
* Stravenkový paušál, Cafeterie, skvělá káva na pracovišti
* Multisport karta
* Firemní akce
* Příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra B – Palmovka
* Místo výkonu práce: Praha - Libeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant