Key account manager - financování dealerské sítě

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro finanční společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici

Ideální kandidát by měl mít obchodní zkušenosti z oblasti bankovnictví nebo financování, nejlépe z leasingu, znalost finančních produktů, středně pokročilou AJ a chuť pracovat pro společnost, patřící v oboru ke špičce. Pokud splňujete výše uvedené a zareagujete na tento inzerát, připravíme Vás tak, aby jste měli šanci uspět.

Náplň práce:

- Financování korporátních subjektů (dealerství koncernových značek)
- Příprava vhodných modelů pro financování aktiv klíčových obchodních partnerů
- Udržování a budování vztahů se stávajícími klienty společnosti (dealerství)
- Zodpovědnost za cenové nastavení přiděleného klientského portfolia
- Obhajoba obchodních případů na vedení společnosti
- Příprava smluvní dokumentace v úzké spolupráci s risk managementem a právním oddělením

Požadavky:

- zkušenosti na obdobné pozici v oblasti financování jsou NUTNOSTÍ
- AJ středně pokročilá (B1)
- obchodní dovednosti a znalosti v leasingovém trhu velkou výhodou
- komunikační dovednosti
- vysoká aktivita, zaměření na výsledky a spolehlivost
- ochota cestovat
- znalosti MS Office na pokročilé úrovni

Nabídka:

- stabilní zázemí a téměř až rodinné prostředí významné nadnárodní společnosti
- zaběhlý tým a portfolio klientů
- čtvrtletní a roční bonusy navázané na týmovou a individuální výkonnost
- další firemní benefity
- hybridní model práce
- nové kanceláře přímo na metru A, Praha 6

Kontaktní osoba:
Veronika Shaw
Mobil: +420 725 843 774