Koordinátor elektro výroby a zakázek Praha

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2024_046

Firma:

ELTODO, a.s.

Požadavky

NÁPLŇ PRÁCE:
• Podílení se na přípravné části zakázky v oblasti elektro výroby
• Práce s projektovou dokumentací
• Posuzování vyrobitelnosti výrobku z technologického hlediska
• Posuzování časového harmonogramu zakázky a jeho splnitelnost
• Podílení se na přípravě rozpočtu zakázky
• Spolupráce s technologem na obchodních detailech zakázky, případně kooperace na hledání externích dodavatelů
• Vytváření objednávek na zboží či služby a zpracovávání podkladů pro likvidaci faktur
• Zadávání požadavků na materiál centrálnímu nákupu
• Dohled nad dodržováním rozpočtu
• Vedení evidence majetku
• Řízení 2-3 podřízených pracovníků

POŽADAVKY:
• Elektro oprávnění vedoucího pracovníka (dříve Vyhl. 50 §.8)
• Zkušenosti s vedením výroby/dílny s min. 5ti podřízenými
• Orientace v projektové dokumentaci
• MS Office a další kancelářské programy (docházka, objednávky, likvidace faktur)
• ŘP sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME:
• Firemní notebook, telefon a auto – i pro osobní účely
• Stravenky v hodnotě 150Kč
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno
• Možnost získávání další profesní kvalifikace a certifikátů či odborné kurzy pro udržení kvalifikace a přehledu v oboru
• Další benefity: zaměstnanecký tarif pro rodinu, příspěvek na Multisport a další

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis nebo odkaz na LinkedIn. Ozveme se obratem.
Není pro Vás tako pozice zajímavá nebo na její vykonávání nemáte kvalifikaci? Podívejte se na další volné pozice na prace.eltodo.cz.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Rathouská
Tel: 261 341 111