Železobetonář / železobetonářka Nový Bydžov

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bydžov

Nabízený plat:

31000 Kč

Značka:

28801640708

Firma:

M - SILNICE a.s.

Náplň práce

-Náplň práce: příprava forem pro vlastní betonáž, příprava betonářských výztuží pro výrobu betonových prvků, výroba železobetonových prefabrikátů
-Požadujeme: pracovní nasazení, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
- Nabízíme: zaškolení a profesní rozvoj v perspektivním oboru, zázemí stabilní české společnosti, jednosměnný provoz, stravenky, příspěvek na životní pojištění a doplňkové penzijní připojištění