Zámečník / Svářeč Kladno

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kladno

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč

Značka:

17433030703

Firma:

SONEKOV s.r.o.

Náplň práce

Zakázková kovovýroba s tradicí již od roku 1997 hledá nového kolegu do našeho malého kolektivu. Nevadí nám, že nejste vyučený v oboru, stačí být manuálně zručný a ochotný učit se novým věcem, vše ostatní Vás doučíme.

Podobné nabídky práce

Zámečník / Svářeč CO2 i na ŽL až 290 Kč/hod.

včera Slaný Markmont s.r.o
170 - 290 Kč za hodinu S ubytováním

Zámečník

aktivní nabídka Neratovice SITEL, spol. s r.o.

Montér / Zámečník 250,-/hod. - i pro absolventy

před 3 dny Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Markmont s.r.o
S ubytováním

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Svářeč

před 3 dny Mladá Boleslav DAHA-REAL s.r.o.
180 Kč za hodinu S ubytováním

Svářeč CO2 i na ŽL až 290 Kč/hod.

před týdnem Třebestovice Markmont s.r.o
180 - 290 Kč za hodinu S ubytováním

Řidička / řidič autobusu (popř. nabídka rekvalifikace)

dnes Kladno ČSAD MHD Kladno a.s.
38000 - 56000 Kč za měsíc

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka D6,D7

před 2 dny Kladno Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Kladno

dnes Kladno TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Prodejce automobilů, fixní mzda + provize, možné ihned, komplexn

před 2 dny Kladno Axial Personnel Agency, s.r.o.
40000 - 70000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Lukáš Sochor
Tel: 736 280 719

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.