Dělník/ce Šumperk

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

4725 - 7088 Kč

Značka:

28956840708

Firma:

VS Facility Agency s.r.o.

Náplň práce

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště (kontaktní osoba se tam nenachází), prvotní kontakt je nutný telefonicky (PO, ST, ČT, PÁ 8:00-15:00 a ÚT 8:00 - 13:00 hod. )
nebo e-mailem.
Určena pro osoby s OZP.

Přijmeme dělníky a dělnice na částečný úvazek na 2-3 hod./den. do chráněné dílny.
Pracovník/ce může vykonávat práci ve stoje i v sedě.
Nepracuje se na normy.

Jedná se o velmi jednoduchou manuální práci např.:
" rozebírání spojlerů
" rozebírání starých počítačů na součástky
" počítání a vkládání hřebíčků po 100 ks, 500 ks … do krabiček
" a další jednoduché manuální práce podle zakázek

Požadujeme:
" min. Věk 18 let
" pečlivost,ochotu a chuť pracovat, spolehlivost

Individuální plánování směn.
Nástup ihned, nebo dle domluvy.