Výrobní technik Husinec

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Husinec

Nabízený plat:

23400 Kč

Značka:

17006340798

Firma:

Window Holding a.s.

Náplň práce

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
- provádění montážních a výrobních prací v rámci ČR.
Zaměstanencké výhody:
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
Firemní benefity.
Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
Dotované závodní stravování.
Pevný výplatní termín.
Firemní oděv.

Info pí. Soukupová Ludmila, tel.: 725 758 763, e-mail: ludmila.soukupova@windowholding.cz, osobně.