Skladník/ce Nížkovice

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nížkovice

Nabízený plat:

28000 - 32000 Kč

Značka:

29325220712

Firma:

Moravská vzduchotechnika, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání vyučení, praxe ve skladu a řízení VZV výhodou, nikoli podmínkou, základní znalost práce na PC,
POPIS PRÁCE: PP na dobu neučitou, výdej a příjem materiálu na sklad, naskladnění a vyskladnění výrobků, manipulace s materiálem, balení a příprava zboží k evidenci, vychystávání, vedení skladové evidence, průběžné objednávání zboří, pracovní doba po-čt od 6:30 do 15:30, pá od 6:00 do 12:00 hod.
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, pracovní oblečení, obuv
KONTAKT: Boubín Jan Ing., tel.: 545 229 480, e-mail: boubin@mvt.cz