Kuchař/ka do týmu závodní kuchyně stabilita jménem madeta České Budějovice

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 37000 Kč/měsíc

Značka:

2000223322

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Co Vás čeká:
* příprava hotových a minutkových jídel.

Co u kandidátů/kandidátek hledáme a oceňujeme:
* vyučení v oboru kuchař je velkou výhodou (absolventi jsou vítáni),
* v případě odlišného vzdělání se neobejdete bez praxe na pozici s tímto zaměřením,
* zodpovědný přístup k práci.

Co Vám můžeme nabídnout:
* zázemí stabilní české společnosti se 120letou tradicí,
* stabilní, rostoucí a dobré mzdové ohodnocení,
* měsíční a roční odměny,
* příjemné pracovní prostředí,
* 5 týdnů dovolené,
* příspěvek do cafeterie až 12 000 korun ročně,
* podnikovou prodejnu na pracovišti s možností nákupu výrobků MADETY za výhodné ceny, další zaměstnanecké benefity (dotované stravování, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky aj.),
* stálou pracovní dobu v nočních směnách od 0:30 do 9:00 hod. od pondělí do pátku (v případě zájmu je možné pracovní částečně posunout, případně se dohodnout i na flexibilnější, nepravidelné spolupráci na DPP/DPČ),
* místo výkonu práce: České Budějovice.

OZVĚTE SE NÁM ZDE, těšíme se na Vás!

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant