Servírka/ číšník v hotelové restauraci Kořenov

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kořenov

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29316120754

Firma:

LM Mont s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme pozitivní přístup, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a s pokladním systémem Dotykačka je výhodou, nikoliv podmínkou. Rádi si Vás zaučíme. Pracovní doba a směnnost je u nás na individuální domluvě, aby práce všem vyhovovala. Možnost práce na HPP i na zkrácený úvazek, či brigádu.

Nabízíme stravu a možnost ubytování.

Kontakt: osobně vždy na základě předchozí telefonické domluvy, e-mailem, telefonicky od 8:00 do 19:00 hod.