Chemičtí laboranti Skalná

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Skalná

Nabízený plat:

30000 - 42000 Kč

Značka:

29315960704

Firma:

SI-KA-TEC s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chebská 500, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou či na dobu neurčitou (dle kvalifikace uchazečů a domluvy). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: aktuálně jednosměnná pracovní doba (7:00-15:30 h), do budoucna ale směnný provoz (2-směnný Po-Pá 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h, popř. 3-směnný Po-Pá 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h x 22:00-6:00 h). Náplň práce: kontrola požadovaných vlastností hotových výrobků, provádění a zaznamenávání mechanických a chemických zkoušek materiálů, dokumentace výsledků, provádění zkušebních nátěrů textilií, účast na vývoji nových postupů a receptur. Požadujeme: povědomí o látkách z oboru pogumovaných textilií, znalost práce na PC (Word, Excel), fyzická zdatnost (z důvodu občasného zvedání těžkých břemen), výhodou (praxe, vzdělání, řidičský průkaz sk. B, osvědčení, znalost NJ, znalost AJ). Nabízíme: příspěvek na penzijní spoření 500,- Kč měsíčně, 3 dny free days. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.